Počet návštev:

Stavby domov

Ponúkame Vám komplexné stavebné služby v oblasti stavebníctva. Našou prioritou sú rekonštrukcie v rôznom stupni rozsahu. Naše bohaté referencie obsahujú kompletné stavby na kľúč, rekonštrukcie budov, dreveníc, bytov a interiérov.

V neposlednom rade ide aj o čiastkové stavebné práce ako sú pokládky dlažby, ploty, terasy, altány, prístrešky a iné drobné stavby.

V začiatkoch sme mali 5 rokov na starosti bytovú stavebnú údržbu firmy Martico, stavebné práce na budove Devín banky vo Vrútkach, položenie dlažby do vstupnej haly bývalého GR ZŤS Martin, dlažby a obklady predajne automobilov SECO autotrans Martin, dlažba v budove Tatrabanky Prievidza, obklady budovy polyfunkčného objektu mestského úradu vo Vrútkach, výstavba a rekonštrukcia rodinných domov a bytov Žilina, Bratislava, Trenčín, Sklabiňa, Ivančiná, Diaková, Malý Čepčín, Vrútky a Turčianske Jaseno, natieračské práce a výmeny kompletných strešných krytín na obytných domoch v Štúrovej štvrti v Martine a rodinných domoch v Martine-Stráňach, Žiline-Budatíne, Bratislave-Podunajských Biskupiciach, Sučanoch a Turanoch. Kompletné maľby a nátery čerpacej stanice ESSO Vrútky, dlažby a podhľady televízneho štúdia Martico.

Pozrite si naše referencie