Počet návštev:

Naše služby

Nášmu zákazníkovi ponúkame stavebný projekt od návrhu, 3D vizualizácie cez realizáciu až po finálne úpravy v rámci exteriéru a interiéru hotovej stavby. Dobré referencie našej firmy a dodržiavanie zmluvných termínov nám otvorili cestu ako k zákazkám v žilinskom kraji, tak aj na celom Slovensku.

Požiadavky našich klientov nás vždy viedli k rozširovaniu našich skúseností, služieb a technológií.

Za 25 rokov nášho pôsobenia sme zrealizovali mnohé stavebné projekty. Naše bohaté referencie obsahujú kompletné stavby na kľúč, rekonštrukcie budov, dreveníc, bytov a interiérov. Pozrite si naše referencie.

Stavby domov

Ponúkame Vám komplexné stavebné služby v oblasti stavebníctva. Našou prioritou sú rekonštrukcie v rôznom stupni rozsahu.

Postupom rokov pribudlo aj pokladanie zámkových dlažieb všetkých typov a to v rozsahu od chodníkov a príjazdových ciest k rodinným domom až po parkovacie plochy pri priemyselných a obchodných objektoch. V neposlednom rade ide aj o čiastkové stavebné práce ako sú ploty, terasy, altány, prístrešky a iné drobné stavby.

Rekonštrukcie domov a bytov

Neustály pokrok v technológiach sa prejavuje aj v stavebníctve. Domy a byty postavené v súčasnosti sú lepšie ako tie z minulého storočia. Rovnako sa budovy časom opotrebúvajú. Toto sú hlavné dôvody, prečo si ľudia nechávajú vykonať rekonštrukciu.

V oblasti rekonštrukcií starších budov sa dlhé roky venujeme sanačným prácam. Spadá tu napríklad riešenie vlhkosti budov formou sanačných omietok alebo využitím chemických izolácii proti vlhkosti, čiže využitie stavebnej chémie.

Rokmi sme sa v rekonštrukciách postupne vyprofilovali až na pôvodné drevenice a historické objekty. Koncom 90-tych rokov bola drevenica v Turčianskom Jasene pre nás výzvou. 150-ročnú drevenicu sme komplexne zrekonštruovali do pôvodnej podoby. Po rekonštrukcii sa prelína čaro bývania z konca 19. storočia s novodobou funkčnosťou a pohodlím v rámci zachovania maximálnej autenticity. Tieto skúsenosti rozšírili našu ponuku o rekonštrukcie stavieb tohto typu.

V neskorších rokoch nasledovali drevenice vo Folkušovej, Sklabini a ďalšia v Turčianskom Jasene. Medziiným sme komplexne zrekonštruovali pôvodnú, historicky vzácnu pivnicu vo Svätom Jure pri Bratislave. Zrekonštruovali sme kostolnú vežu na jedinej turčianskej kalvárii v Kláštore pod Znievom.

V súčasnosti pracujeme na obdobnom projekte a to obnove 45 m vysokej kostolnej veže rímskokatolíckeho kostola v Handlovej.

V začiatkoch sme mali 5 rokov na starosti bytovú stavebnú údržbu firmy Martico, ďalej stavebné práce na budove Devín banky vo Vrútkach, položenie dlažby do vstupnej haly bývalého GR ZŤS Martin, dlažby a obklady predajne automobilov SECO autotrans Martin, dlažba v budove Tatrabanky Prievidza, obklady budovy polyfunkčného objektu mestského úradu vo Vrútkach, výstavba a rekonštrukcia rodinných domov a bytov Žilina, Bratislava, Trenčín, Sklabiňa, Ivančiná, Diaková, Malý Čepčín, Vrútky a Turčianske Jaseno, natieračské práce a výmeny kompletných strešných krytín na obytných domoch v Štúrovej štvrti v Martine a rodinných domoch v Martine-Stráňach, Žiline-Budatíne, Bratislave-Podunajských Biskupiciach, Sučanoch a Turanoch. Kompletné maľby a nátery čerpacej stanice ESSO Vrútky, dlažby a podhľady televízneho štúdia Martico. Rekonštrukcie benzínových čerpacích staníc Slovnaft vo Zvolene, Žiline, Púchove, Turčianskych Tepliciach, Dudinciach, Demandiciach.

Vyberte si z našej ponuky. Neváhajte a kontaktuje nás!